Hotel Transylwania Transformania Online

Hotel Transylvania: Transformania
Hotel Transylwania Transformania online

, Drac nie spodziewa się, że jego teść (zreformowany łowca wampirów Van Helsing, któremu głosu użyczył Jim Gaffigan) może stworzyć pułapkę. Z jakiegoś powodu stary człowiek ma broń promieniową, która może zamienić ludzi w potwory i vice versa. Strzela nim w Johnny’ego, który jest zachwycony, że stał się smokiem wielkości kolesia. Następuje pewna antyczna przemoc, a w chaosie Drac i wszyscy jego najlepsi kumple zostają uderzeni w samą porę, by gadżet się zepsuł, co oznacza, że ​​nie można ich ponownie upiększyć.

Sekwencja w laboratorium w piwnicy Van Helsinga jest przykładem zabawy, jaką ma tutaj zespół animatorów. Z biegiem lat większość kończyn szalonego naukowca została zastąpiona przez steampunkową robotykę, a jego przeładowana piwnica jest pełna maleńkich przejść, przez które może przejść tylko po rekonfiguracji swojego ciała, w stylu Transformatora. (Johnny, jak już wiemy, jest takim niefrasobliwym surferem, że jego ciało jest praktycznie zrobione z gumy; jego płynne ruchy idealnie pasują do słodkiego występu Samberga.)

1h 33m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Hotel Transylvania: Transformania
  • Data wydania: 13-01-2022
  • Rodzaj: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Hotel Transylwania Transformania fili
Życzymy miłego seansu!