Green Lantern Beware My Power Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Green Lantern: Beware My Power
Green Lantern Beware My Power online

Aldis Hodge podkłada głos Johnowi Stewartowi w nadmiernie złożonej animowanej przygodzie DC Universe. Green Lantern: Beware My Power zagłębia się w mitologię dwóch głównych postaci Ligi Sprawiedliwości. Dowiadujemy się, co dzieje się z Halem Jordanem (Jimmi Simpson), postrzeganym jako najwspanialszy Green Lantern, i dlaczego Strażnicy wybrali innego, aby dzierżył jego Pierścień Mocy. Dużo się tu dzieje aż do przesady. Tajemnica kieruje główną narracją o galaktycznej wojnie o niszczycielskich konsekwencjach.

Motywy zdrady, niezdecydowanych ambicji, ksenofobii i zespołu stresu pourazowego (PTSD) zamąciły wody superbohaterów. Odpowiednie animacje i sceny akcji moderują tempo. Film potrzebował tylko szczuplejszej, mniej szczegółowej fabuły , aby skupić uwagę .

John Stewart (Hodge) wraca z Bliskiego Wschodu jako niespokojny człowiek. Snajper piechoty morskiej i zdobywca Medalu Honoru jest nawiedzany przez jego działania podczas bitwy. Próbuje bronić bezdomnych przed ulicznymi punkami z Detroit. Miejscowa policja nie jest wdzięczna za jego pomoc. Stewart wraca do domu w pamiętną noc. Jest zszokowany, widząc przed sobą rozbicie statku kosmitów. A jeszcze bardziej oszołomiony, gdy jego niebieskoskóry pilot rozpada się po nadaniu mu dziwnego zielonego pierścienia.

1h 27m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Green Lantern: Beware My Power
  • Data wydania: 12-07-2022
  • Rodzaj: Akcja, Animacja, Sci-Fi

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Green Lantern Beware My Power fili