Green Lantern Beware My Power Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Green Lantern Beware My Power online

Aldis Hodge podkłada głos Johnowi Stewartowi w nadmiernie złożonej animowanej przygodzie DC Universe. Green Lantern: Beware My Power zagłębia się w mitologię dwóch głównych postaci Ligi Sprawiedliwości. Dowiadujemy się, co dzieje się z Halem Jordanem (Jimmi Simpson), postrzeganym jako najwspanialszy Green Lantern, i dlaczego Strażnicy wybrali innego, aby dzierżył jego Pierścień Mocy. Dużo się tu dzieje aż do przesady. Tajemnica kieruje główną narracją o galaktycznej wojnie o niszczycielskich konsekwencjach.

Motywy zdrady, niezdecydowanych ambicji, ksenofobii i zespołu stresu pourazowego (PTSD) zamąciły wody superbohaterów. Odpowiednie animacje i sceny akcji moderują tempo. Film potrzebował tylko szczuplejszej, mniej szczegółowej fabuły , aby skupić uwagę .

John Stewart (Hodge) wraca z Bliskiego Wschodu jako niespokojny człowiek. Snajper piechoty morskiej i zdobywca Medalu Honoru jest nawiedzany przez jego działania podczas bitwy. Próbuje bronić bezdomnych przed ulicznymi punkami z Detroit. Miejscowa policja nie jest wdzięczna za jego pomoc. Stewart wraca do domu w pamiętną noc. Jest zszokowany, widząc przed sobą rozbicie statku kosmitów. A jeszcze bardziej oszołomiony, gdy jego niebieskoskóry pilot rozpada się po nadaniu mu dziwnego zielonego pierścienia.

1h 27m 2022
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Green Lantern Beware My Power


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.