Godzilla i Kong: Nowe imperium Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Godzilla x Kong: The New Empire
Godzilla i Kong: Nowe imperium online

Podróż do tego momentu jest dość mieszana. Doktor Ilene Andrews z Rebecca Hall po raz kolejny zostaje obarczona obowiązkiem szefa ekspozycji, a pomagają jej powracający podcaster Briana Tyree Henry’ego Bernie Hayes i nowicjusz franczyzowy Dan Stevens w roli Trapera, swego rodzaju tytanicznego Doktora Dolittle.

Zarówno Hayes, jak i Traper są płytkie, ale zabawne, a wyluzowany klimat Stevensa szczególnie dobrze pasuje do świata, w którym ofiary w ludziach nie są traktowane aż tak poważnie. I chociaż przydałoby jej się trochę więcej czasu ekranowego, Hall wykorzystuje każdą chwilę wartościową, jaką może, grając matkę, która desperacko pragnie zrobić dobrze dla swojej adoptowanej córki – i zaklinaczki Konga – Jii (Kaylee Hottle).

„Godzilla x Kong” jest natomiast produktem, choć głupotą byłoby udawać, że najlepsze jego części „nie dostarczają”. Reżyser, Adam Wingard (który nakręcił „Godzilla kontra Kong”), wie, jak ułożyć choreografię do bitwy bestii, aby wyrządziła maksymalne szkody w sposób, który przemówi do twojego wewnętrznego siedmiolatka rozwalającego zabawki.

We wczesnej sekwencji, w której Godzilla pustoszy Rzym (zanim zwinie się w kłębek i pójdzie spać w Koloseum), właściwie skrzywiłem się na widok tych wszystkich wspaniałych starych budynków – całej tej historii – obróconych w gruzy. Jednak część mnie pragnie, aby Godzilla i reszta filmu nadal deptały prawdziwy świat. Kiedy te potwory niszczą rozpoznawalne miasta, ich chaos jest wiarygodny, a jego spektakl dosłownie wygląda bardziej realnie. Kiedy ścierają się ze sobą na tle skalistych gór i widoków Pustej Ziemi, jesteś znacznie bardziej świadomy tego, że to wszystko jest wykonane komputerowo.

1h 55m 2024

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Godzilla x Kong: The New Empire
  • Data wydania: 27-03-2024
  • Rodzaj: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Godzilla i Kong: Nowe imperium fili