Gdy rodzi się zło Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Gdy rodzi się zło online

Wszystko to musimy złapać na bieżąco, ponieważ tak naprawdę historia opowiada o Pedro (Ezequiel Rodriguez), wściekłym rozwiedzionym ojcu, który mieszka ze swoim łagodniejszym bratem Jimmym (Demian Salomon) i pracuje dla lokalnego właściciela ziemskiego na argentyńskich odludziach.

Kiedy bracia dowiadują się, że w jednej z dzierżawców czai się „zgnilizna”, ich szef Ruiz (Luis Ziembrowski) każe im wciągnąć do pickupa ogromną, ślimakowatą ofiarę Uriela – demon drwi z nich z ust – i wypędzili go setki kilometrów, aby go porzucono, więc jest to problem kogoś innego… co oczywiście prowadzi do kolejnych katastrof, zwłaszcza po stracie Uriela w drodze.

Pedro martwi się o swoje dzieci – bardzo autystycznego chłopca (Emilio Vodanovich) i młodszego brata – ale jego żona wyprowadziła się, wyszła ponownie za mąż i najwyraźniej wiedzie lepsze życie z nową córką i dużym psem, a także ładnym domem i samochód. Pojawia się Pedro, namawiając rodzinę do ucieczki – i oczywiście przenosi infekcję na swoje ubrania, która najpierw przenosi się na psa – który w szoku atakuje małą dziewczynkę, dorównując, powiedzmy, ruchomej torbie w Przesłuchaniu.

1h 39m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Gdy rodzi się zło


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.