Duchy w Wenecji Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Duchy w Wenecji online

onury Poirot, wycofany z rozwiązywania spraw, zostaje zaproszony na seans, podczas którego słynna śpiewaczka operowa Rowena Drake (Kelly Reilly) chce skontaktować się ze swoją zmarłą córką. Michelle Yeoh bawi się medium (czy oszustwem?), a jej zdolności psychiczne stanowią wyzwanie dla kamiennej racjonalności starzejącego się detektywa.

W przeciwieństwie do swoich stosunkowo wiernych, niewinnie zabawnych wersji „ Morderstwa w Orient Expressie ” i „ Śmierci na Nilu”, Branagh wkracza na nowe, upiorne terytorium, opierając się na motywach z filmów strasznych, takich jak biegające szczury, jump-scare i stary tryb gotowości, twarz pojawiająca się w lustrze.

To trochę ponure jak tajemnica, ale pobieżne jak horror. Po pierwsze, zbyt gadatliwy. Branagh, który na początku swojej kariery zajmował się gotyckim terrorem, kręcąc „Frankensteina”, ma większe wyczucie aktorskiego Grand Guignola niż tempo sekwencji kinowych strachu. 

Właśnie wtedy, gdy masz już powrócić do kryminału, następuje orzeźwiający zwrot akcji, w dużej mierze spowodowany obecnością Tiny Fey, która pomiędzy tym filmem a jej ironicznymi satyrami rozkwita jako oportunistyczna podcasterka w serialu „Only Murders in the Building” nabiera ogromnej wprawy w odgrywaniu potencjalnego zabójcy. Fey ucieleśnia tutaj ciętą Ariadne Oliver, autorkę kryminałów o pokrętnym rytmie, drażliwą w kwestii jej krytycznego odbioru.

1h 44m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Duchy w Wenecji


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.