Drive My Car Online

ドライブ・マイ・カー
Drive My Car online

Hamaguchi i współscenarzysta Oe Takamasa zaadaptowali Drive My Car z opowiadania Murakamiego Harukiego o tym samym tytule, rozwijając drobne szczegóły i zmieniając Kafuku z aktora w aktora-reżysera. To sprawia, że ​​idea kontroli jest centralnym punktem filmowej wersji Kafuku, nie tylko podczas jego tyranicznych prób, ale także w jego odosobnionych chwilach.

Prowadzenie Saaba i prowadzenie go płynnie jest dla niego sposobem na pozostanie w centrum, co prowadzi do początkowej niechęci, gdy festiwal zmusza go do usług Misaki. Jednak ta potrzeba kontroli jest również podporą i pozwala mu zakorzenić się w bolesnej przeszłości. Ilekroć prowadzi samochód i ćwiczy, jest otoczony bezcielesnym głosem Oto, jak ciągłe, upiorne przypomnienie trudnych pytań, na które nigdy nie znalazł odpowiedzi.

Poza punktem, jest niewielka różnica między Kafuku sprawującym kontrolę nad swoją teraźniejszością a byciem kontrolowanym przez swoją przeszłość, a ostatecznie uczeniem się oddania tej kontroli jest czymś, co Hamaguchi powoli wbudowuje w tkankę opowieści – nawet w scenach prób, które na początku wydają się nie dotyczyć W ogóle przeszłość Kafuku. Z drugiej strony, Drive My Car opowiada o tym, jak teraźniejszość zawsze jest definiowana przez przeszłość, czy nam się to podoba, czy nie.

2h 59m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: ドライブ・マイ・カー
  • Data wydania: 18-08-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Drive My Car fili
Życzymy miłego seansu!