Dragon Ball Super Super Hero Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Dragon Ball Super Super Hero online

Głównymi antagonistami filmu są następna generacja Armii Czerwonej Wstążki, zła organizacja po raz pierwszy udaremniona przez Goku, gdy był dzieckiem. Chociaż nowy przywódca Armii Czerwonej Wstążki, Magenta i zatrudniony główny naukowiec, dr Hedo, walczą z cieniami rzucanymi odpowiednio przez ojca i dziadka, konfiguracja jest bardziej uroczą nowością niż komentarzem do dziedzictwa rodzinnego.

Ich historia ostatecznie ustępuje miejsca spektakularnym sekwencjom akcji, które prowadzą do różnych potężnych przemian. Jak sugeruje tytuł, „Dragon Ball Super: Super Hero” angażuje się nieco w pytania o to, co tak naprawdę oznacza bycie bohaterem poza krzykliwymi pozami i komicznymi efektami dźwiękowymi. Porusza również aktualne tematy dotyczące mocy dezinformacji i kłamstw, aby obsadzać bohaterów jako złoczyńców (i odwrotnie), aby manipulować innymi.

Ale głównym priorytetem „Superbohatera” jest umożliwienie Gohanowi i Piccolo olśnienia razem w chwalebnej walce z kilkoma uroczymi złoczyńcami — Gammą 1 (Hiroshi Kamiya, Aleks Le) i Gammą 2 (Mamoru Miyano, Zeno Robinson) — a następnie jeszcze potężniejszym , jeśli znajomy, wróg. Nawet stylowa animacja komputerowa 3D najlepiej nadaje się do tych sekwencji akcji. „Dragon Ball Super: Super Hero” to obowiązkowa pozycja dla fanów, którzy oddają hołd jednemu z najlepszych związków w serialu, ale nowicjusze zainteresowani czymś więcej niż tylko zabawą z pełnego akcji spektaklu wizualnego mogą chcieć sprawdzić niektóre z seriali telewizyjnych pierwszy.

1h 39m 2022
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Dragon Ball Super Super Hero


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.