Dowód życia Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Proof of Life
Dowód życia online

Uważam, że film absorbuje w szczegółach i przekonuje w swoich wykonaniach, ale cały lot był jakoś bez windy. Chciałem, żeby napięcie było mocniejsze. Relacje poboczne, z szwagierką i misjonarzem, były same w sobie interesujące, ale wstrzymały rozwój fabuły.

Crowe, Ryan i Morse to wszystko, o co prosi historia; jej postać jest podwójnie interesująca, ponieważ film unika frazesu żałobnej żony i pokazuje skonfliktowaną, czasem złą kobietę, która pokłóciła się z mężem tuż przed jego porwaniem.

Człowiek z K&R Crowe’a ma kodeks zawodowy, głównie (zbieramy) własne egzekwowanie, który hamuje jego romantyczne uczucia. A może udaje mu się grać bohatera dla niedostępnych kobiet, a potem szlachetnie odchodzi, zanim będą mieli okazję go wybrać, jeśli chcą? Morse’a

Byłem zainteresowany przez cały film — zainteresowany, ale nie przykuty. Obchodziło mnie to, ale nie dość. Sympatyzowałem z bohaterami, ale trzymając się na odległość ramienia, oni też trzymali się ode mnie w pewnej odległości. Być może scenariusz powinien był być na wolnym ogniu, dopóki nie został nieco zredukowany, a jego smaki wzmocnione.

2h 15m 2000