Downtown Abbbey Nowa Epoka Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Downton Abbey: A New Era
Downtown Abbbey Nowa Epoka online

Nowa Era widzi dokładnie to w posiadłości, wraz z pojawieniem się Lady Mary Talbot (wiecznie doskonałej Michelle Dockery) jako nowego kapitana statku Downton. Ale poza jej parowaniem z przystojnym reżyserem, niewiele się dzieje w przypadku jednej z najbardziej burzliwych postaci Downtona – napięcie między Lady Mary i Lady Edith (Laura Carmichael), które napędzało serial, osłabło, męża Mary jeszcze nigdzie nie widać znowu i szczęśliwie wychowuje swoje dzieci. Tak, patrzy na dużą nową rolę prowadzącą gospodarstwo domowe, ale jeśli znamy Lady Mary, to całkowicie to rozumie.

Downton Abbey: A New Era skłania się do czystej fantazji, nieco uderzając cię po głowie wirującą partyturą Lunna i prawie uniemożliwiając nieprzyjemną zabawę, widząc, co porabiają starzy przyjaciele. Chociaż Downton rozkoszuje się historycznie kontekstowymi fabułami „mniej znaczy więcej”, stawka wydaje się znacznie niższa niż w przypadku wielu największych momentów serii, z większością postaci w całkiem dobrej sytuacji życiowej i kilkoma „szokującymi” rewelacjami w historii. film wygłoszony z tak przesadnymi reakcjami, że publiczność faktycznie pohukiwała.

Bezpieczeństwo jest na porządku dziennym, co w większości przypadków działa, ale widzowie będą sfrustrowani rolą, jaką odgrywa to w fabule z udziałem lokaja Thomasa Barrowa (Robert James-Collier) i gwiazdy filmowej Guya Dextera (Dominic West). Poza desperackim pocałunkiem między Robertem Crawleyem, siódmym hrabią Grantham, a Lady Corą, między postaciami jest niewiele namiętności, coś, czym rozkoszował się znacznie bardziej napalony pierwszy film , i wydaje się, że w tak luksusowych, wspaniałych sceneriach wydaje się, że stracono okazję.

Niemniej jednak, jeśli jesteś fanem, będziesz się świetnie bawić. Downton Abbey: A New Era to zamykający rozdział ukochanej historii, która wydawała się już rozsądnie rozwiązana, ale mimo to powinna zachwycić fanów serialu, którym brakowało tych postaci w ich życiu.

2h 5m 2022