Dobrzy nieznajomi Cały film Oglądaj Online na Fili cc

All of Us Strangers
Dobrzy nieznajomi online

Scott w Dobrzy nieznajomi cały film gra Adama, scenarzystę zmagającego się ze scenariuszem zaczerpniętym z przeszłości. Nie idzie dobrze. Naszym pierwszym spojrzeniem jest jego twarz odbijająca się w oknach jego mieszkania, gdy patrzy apatycznie na londyński zmierzch, szeroko otwarte niebo usiane chmurami tak głębokimi i ciemnoniebieskimi jak sam smutek.

Adam zanurza się w muzyce swojego dzieciństwa – klasykach queer popu z lat 80. autorstwa Pet Shop Boys i Frankie Goes to Hollywood – i przegląda pudełko rodzinne skarby, które łączą się z odległą przeszłością. Wydaje się jednak, że jest oddzielony od reszty świata – co tylko podkreśla jego rozbrzmiewające echem, starannie bezosobowe mieszkanie w prawie pustym wieżowcu Ballardian.

Wtedy dzieją się dwie rzeczy. Niepewny związek zaczyna rozkwitać pomiędzy Adamem i jego sąsiadem Harrym ( Paul Mescal ), jedną z niewielu osób mieszkających w budynku.

Podczas wizyty badawczej w swoim domu z dzieciństwa na przedmieściach Croydon Adam spotyka swoich zmarłych rodziców (w tej roli Claire Foy i Jamie Bell), niezmiennych, niestarzonych i wciąż żyjących dokładnie tak, jak tuż przed śmiercią 30 lat temu, kiedy Adam był dzieckiem. dziecko. I chociaż Scott pełni rolę naszej emocjonalnej kotwicy, ugruntowując nadprzyrodzone elementy historii, warto wspomnieć, że cała obsada jest przez cały czas nienaganna.

1h 46m 2023

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: All of Us Strangers
  • Data wydania: 22-12-2023
  • Rodzaj: Dramat, Fantasy, Romans

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Dobrzy nieznajomi fili