Dobrzy nieznajomi Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Dobrzy nieznajomi online

Scott w Dobrzy nieznajomi cały film gra Adama, scenarzystę zmagającego się ze scenariuszem zaczerpniętym z przeszłości. Nie idzie dobrze. Naszym pierwszym spojrzeniem jest jego twarz odbijająca się w oknach jego mieszkania, gdy patrzy apatycznie na londyński zmierzch, szeroko otwarte niebo usiane chmurami tak głębokimi i ciemnoniebieskimi jak sam smutek.

Adam zanurza się w muzyce swojego dzieciństwa – klasykach queer popu z lat 80. autorstwa Pet Shop Boys i Frankie Goes to Hollywood – i przegląda pudełko rodzinne skarby, które łączą się z odległą przeszłością. Wydaje się jednak, że jest oddzielony od reszty świata – co tylko podkreśla jego rozbrzmiewające echem, starannie bezosobowe mieszkanie w prawie pustym wieżowcu Ballardian.

Wtedy dzieją się dwie rzeczy. Niepewny związek zaczyna rozkwitać pomiędzy Adamem i jego sąsiadem Harrym ( Paul Mescal ), jedną z niewielu osób mieszkających w budynku.

Podczas wizyty badawczej w swoim domu z dzieciństwa na przedmieściach Croydon Adam spotyka swoich zmarłych rodziców (w tej roli Claire Foy i Jamie Bell), niezmiennych, niestarzonych i wciąż żyjących dokładnie tak, jak tuż przed śmiercią 30 lat temu, kiedy Adam był dzieckiem. dziecko. I chociaż Scott pełni rolę naszej emocjonalnej kotwicy, ugruntowując nadprzyrodzone elementy historii, warto wspomnieć, że cała obsada jest przez cały czas nienaganna.

1h 46m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Dobrzy nieznajomi


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.