Czarny telefon Online

The Black Phone
Czarny telefon online

Czarny telefon jest niezwykły z wielu powodów – niektórych z nich nie będziemy tutaj omawiać, ponieważ są najbardziej doświadczeni w filmie – ale wyróżnia się to, jak bardzo czuje się jak rodzeństwo Sinistera. są takwiele podobieństw między filmami, od przerażających dzieci, domowych filmów i niezbyt doskonałych rodziców.

Mimo tych podobieństw film ten jest jednak czymś zupełnie niezależnym. Jest to pełne nadziei w sposób, w jaki Sinister nigdy nie był (i nie powinien był), ale wydaje się również, że nie ma rozwiązania na okropności, z którymi borykają się Finney i Gwen. Zobaczysz silne podobieństwa między Grabberem a ojcem alkoholikiem dzieci. Jedną przeszkodę można przeskoczyć, jeśli dzieci dobrze rozegrają swoje karty. Drugi jednak czeka, nawet jeśli Finneyowi uda się być pierwszym dzieckiem, które ucieknie przed porywaczem.

Wspomniana nadzieja jest mniej związana z okolicznościami Finneya i Gwen, a bardziej z ich związkiem i władzą jako zespołem, i nie można wystarczająco podkreślić, jak dobrze te dzieci bawią się z rodzeństwem. Będziesz się troszczyć o dziecko, które ucieknie z tej sytuacji bez względu na wszystko, ponieważ, cóż, jesteś przyzwoitym człowiekiem. Ale ich związek i powiązanie są tym, co pozwala Ci pochłonąć ich historię.

Czarny telefon, C. Robert Cargill i czysta siostra Scotta Derricksona do Sinister, zdołał przekroczyć niezwykle wysokie oczekiwania w prawie każdym aspekcie. Zespół scenarzystów/reżyserów w pełni pokazuje osobiste traumy, jednocześnie umiejętnie prezentując komplikacje dzieciństwa lat 70. i bardzo realne potwory naszego świata, podczas gdy występy aktorów dziecięcych, Masona Thamesa i Madeleine McGraw, przenoszą i tak już napiętą historię na nowy poziom. wysokości.

1h 42m 2022

Życzymy miłego seansu!