Budda Dzieciak 98 Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Budda. Dzieciak '98
Budda Dzieciak 98 online

Bbohater filmu Budda Dzieciak 98 fili, mający 24 lata, pochodzi z trudnej rodziny. Jego ojciec, zanim zmarł, był osobą bezdomną. Budda opowiadał o nim w bardzo krytycznych słowach podczas rozmowy z Filipem Nowobilskim z kanału Duży w maluchu. Dodatkowo, jako dziecko, był świadkiem samobójstwa oraz przeżył tragiczny wypadek samochodowy, w którym zmarła jego babcia na skutek zawału.

W wyniku tego wypadku, także jego matka doznała poważnych obrażeń. Budda wspominał również o problemach psychicznych matki, które miały duży wpływ na jego młodość. Gdy skończył 18 lat, został eksmitowany przez matkę i musiał najpierw zamieszkać u kolegi, a potem u brata.

Mimo tych trudności, Budda twierdzi, że od najmłodszych lat przeciwstawiał się im ciężką pracą Budda Dzieciak 98 cda. W wieku 16 lat wyjechał do Anglii, gdzie pracował jako zmywak, często musząc podawać fałszywe informacje o swoim wieku, aby zostać zatrudnionym. Jego doświadczenia pracy na obczyźnie przypominają historie emigracyjne, ale z mroczniejszymi aspektami.

Budda miał również różne inne zatrudnienia, takie jak telemarketer, gdzie osiągał doskonałe wyniki sprzedażowe. Przez pewien czas pracował także w kebabie oraz jako kierowca Ubera, gdzie również zarabiał znaczące kwoty Budda Dzieciak 98 online, choć wiązało się to z długimi godzinami pracy (czasami nawet 16-17 godzin na dobę), co, jak zaznacza, mogło negatywnie wpływać na jego zdrowie.

1h 23m 2024

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Budda. Dzieciak '98
  • Data wydania: 22-03-2024
  • Rodzaj: Dokumentalny

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Budda Dzieciak 98 fili