Bob's Burgers Film Cały film Oglądaj Online na Fili cc

The Bob's Burgers Movie
Bob’s Burgers Film online

Podążając animowanymi śladami „ The Simpsons Movie” i „South Park: Bigger, Longer, and Uncut”, Belchers robią w tym tygodniu skok na duży ekran w „The Bob’s Burgers Movie”, uroczej małej zabawie, która powinna spodobać się głównie fanom serialu, nawet jeśli jest to hardcore wielbiciele mogą czuć, że jest kilka serii 4-5 odcinków, które są silniejsze niż ten film. Po świeżej stronie bułeczki, „The Bob’s Burgers Movie” jest żwawo napisany i trafia do wielkiego serca i wspaniałych postaci ukochanego serialu FOX.

Z drugiej strony brakuje mu trochę w dziale ambicji, tworząc ciekawą opowieść o różnych wątpliwościach wśród członków klanu Belcher, tylko po to, aby nie zrobić wiele z tą konfiguracją, aż do pośpiesznego finału. Ale to nigdy nie jest nudne i jest mądrzejsze niż większość rozrywki dla dzieci z obsesją na punkcie popkultury.

Jeśli nie znasz jednego z najlepszych animowanych programów współczesnej epoki, „Bob’s Burgers” to opowieść o rodzinie Belcherów, kierowanych przez burgera Boba Belchera (H. Jon Benjamin). Prowadzi małą restaurację w niepozornej części miasta, obok domu pogrzebowego i włoskiej knajpki po drugiej stronie ulicy, prowadzonej przez jego nemezis. Jego żona Linda ( John Roberts ) jest wieczną optymistką dla zmartwionego Boba — w filmie nazywa nawet jego niespokojną stronę „Droopy Bob”.

Mają troje dzieci: nerwową Tinę ( Dan Mintz ), kreatywny Gene ( Eugene Mirman ) i hałaśliwą Louise ( Kristen Schaal ). Ich właścicielem jest ekscentryczny Calvin Fischoeder (cudownie figlarny Kevin Kline ) i ich najlepszy klient Teddy (Larry Murphy ) ma zwyczaj kraść odcinki między kęsami burgera.

1h 42m 2022