Black Clover Sword of the Wizard King Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Black Clover Sword of the Wizard King online

W ten sposób, od intro, film w pełni przechodzi do akcji, przedstawiając sposób, w jaki Conrad Leto został pokonany w przeszłości. Turniej zapewnia kolejną okazję do działania, z jego przerwą, gdy główni wrogowie wydają się zasadniczo poruszać w tym samym kierunku.

Moce czterech Królów-Czarnoksiężników są godne ich tytułu, co jest kolejnym czynnikiem, który zwiększa zawiłość walki, a zdolność Princia Funnybunny do tworzenia i kontrolowania legionów magicznych żołnierzy jest głównym medium, które pozwala większej liczbie czarodziejów dostać się do bitwy.

Sposób, w jaki Tanemura ustanawia potęgę wrogów, jest również imponujący, ponieważ obserwujemy dziesiątki bohaterów, którzy przegrywają z nimi, dopóki oczywiście tego nie robią. Ten aspekt walki prowadzi nas również do następnego, kiedy złoczyńcy zostają ostatecznie pokonani, moce tych, którzy ich pokonali, są również zilustrowane.

A jeśli główna bitwa jest łatwa do przewidzenia od samego początku, ta, która ostatecznie kradnie show, to ta między Princia i Mereoleona, a sposób, w jaki przewaga zmienia się wiele razy, jest tak imponujący, jak to tylko możliwe.

Z drugiej strony moc zamrażania Edwarda Avalanche’a zapewnia najbardziej wyjątkowe obrazy wizualne, a sposób, w jaki zderzają się ze sobą ogień i lód, jest naprawdę zdumiewający.

1h 53m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Black Clover Sword of the Wizard King


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.