Asteroid City Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Asteroid City online

W Asteroid City, telewizyjnej sztuce, której akcja toczy się w 1955 roku – to byłby materiał w kolorze dla tych, którzy próbują śledzić w domu – Augie Steenbeck (Jason Schwartzman) jest niedawno owdowiałym fotografem wojennym, który przyprowadził czwórkę swoich dzieci do małe pustynne miasteczko z tytułu filmu na specjalne wydarzenie Dnia Asteroid.

Jego najstarszy, Woodrow (Jake Ryan), otrzyma nagrodę. Młodsze, potrójne zagrożenie ze strony dziwacznych młodszych czarownic (Ella, Gracie i Willan Faris) są właśnie na przejażdżce, ale Augie nie powiedział jeszcze swoim dzieciom, że ich matka niedawno zmarła. Szczegóły jej śmierci są niejasne, ale wygląda na to, że przez jakiś czas była „z dala” od rodziny – wygodna elizja dla filmowca, który tak naprawdę nie lubi zajmować się uczuciami.

Do Asteroid City przybywają także uprzejma gwiazda filmowa Midge Campbell ( Scarlett Johansson ) i jej córka Dinah (Grace Edwards). Dinah otrzyma również medal podczas wydarzenia (zostanie on nadany przez autorytatywnego generała armii, granego przez Jeffreya Wrighta), a ona i Jake nawiążą niepewny nastoletni romans.

Tak się składa, że ​​Midge i Augie wraz ze swoimi dziećmi zarezerwowali wynajmowane kabiny naprzeciwko siebie. Przez naprzeciwległe okna rozmawiają ze sobą zwięźle wygłaszanymi egocentrycznymi frazesami i jakoś się zakochują, a przynajmniej wdają w romans. Ten rozwój jest emocjonalnym rdzeniem Asteroid City, o ile go ma.

1h 45m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Asteroid City


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.