Ambulans Online

Ambulance
Ambulans online

Nie oznacza to, że oglądanie „Pogotowia” jest czymś relaksującym. Film zaczyna się od emocjonalnie manipulującego rejestru, przeglądając rachunki medyczne i butelki z pigułkami skąpane w tym samym złotym świetle, które otacza świętą żonę Willa, Amy ( Mosses Ingram ), gdy kołysze ich nowo narodzone dziecko. Diagnoza raka postawiona przez Amy doprowadziła do wyczerpania finansów pary.

I tak Will niechętnie nawiązuje kontakt ze swoim krzykliwym, błyskotliwym bratem z zamiarem pożyczenia pieniędzy na opłacenie zbliżającej się operacji Amy. Ale Danny – który Gyllenhaal gra tak, jakby bohater codziennie rano jadł Red Bulla i kokainę na śniadanie – oferuje mu jeszcze jedną lepszą propozycję: zamiast kilkuset tysięcy dolarów na uspokojenie towarzystw ubezpieczeniowych, może wypłata 8 milionów dolarów?

To wspomniany powyżej nieudany napad, który po wprowadzeniu trzeciego tropu filmu, Cama Thompsona ( Eiza González ), rozgrywa się jak „Ciepło” na sterydach. W typowym stylu postaci z filmów akcji Cam jest najlepszym cholernym ratownikiem, jakiego kiedykolwiek widziało miasto Los Angeles — potrafi, jak to ująć, „utrzymać przy życiu każdego przez 20 minut”.

Jest też (niespodzianka, niespodzianka) cyniczna i zahartowana, warczy na swojego najnowszego partnera, że ​​to tylko praca i nie obchodzi ją, co stanie się z małą dziewczynką, którą właśnie uratowała z krwawego wypadku samochodowego, w którym dziecko zostało nadziane na kawałek ogrodzenia z kutego żelaza.

Czy doświadczenie Cam jako zakładniczki — jest sanitariuszem w skradzionej karetce Danny’ego i Willa, jeśli jeszcze tego nie poskładałeś — ponownie rozbudzi jej pasję do ratowania życia? Kto ma do powiedzenia? Można powiedzieć, że gdy karetka rusza w pościg w stylu „ Speed ” ulicami osobliwie wolnego od ruchu ulicznego Los Angeles, stawki narastają, aż Cam znajduje się po nadgarstkach w otwartej klatce piersiowej policjanta, wykonując swoje życie -zabieg ratunkowy z pomocą dwóch chirurgów urazowych, którzy FaceTime wjeżdżają z pola golfowego. Krew tryska z rany gliniarza w miękkich gejzerach.

Danny siedzi za kierownicą, kosząc pachołki drogowe i pędząc pod prąd w górę wiaduktów autostradowych z prędkością 60 mil na godzinę. Will jest przyczepiony do ciała na noszach, służąc jako worek z ludzką krwią jak w „ Mad Max: Fury Road”. Negocjator FBI z zakładnikami rozmawia przez telefon, domagając się informacji, co się u diabła dzieje. Wszyscy krzyczą. A potem laptop Cama gaśnie. Musi sama dokończyć tę operację, a śledziona policjanta właśnie pękła.

2h 16m 2022

Życzymy miłego seansu!